Katalog firm

Orthovision

OrthoVision to klinika specjalizująca się w leczeniu ortodontycznym i stomatologicznym. Ofertę kieruje do pacjentów z Warszawy i okolic. Zajmuje się diagnozowaniem i korygowaniem wad zgryzu. W zakresie stomatologii oferuje profilaktykę, endodoncję, protetykę, implantologię i nie tylko. Świadczy usługi medyczne na wysokim poziomie.

Chirurgia stomatologiczna

OrthoVision to centrum ortodontyczno-stomatologiczne na warszawskiej Woli. Każdy mieszkaniec stolicy może się tam udać, jeśli ma mniejsze lube większe problemy z uzębieniem. Usługi, jakie świadczy Orhovision, są bowiem bardzo szerokie, a pełną listę znajdą Państwo na stronie https://www.orthovision.pl/chirurgia-stomatologiczna-warszawa-wola/. A dla przyjmujących w tym centrum doświadczonych stomatologów i ortodontów najważniejszy jest uśmiech pacjenta. Będzie miał on zapewnioną profilaktykę i diagnostykę - opiekę osobistego lekarza prowadzącego.
Podda się zabiegowi stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji (leczenia kanałowego) i periodontologii. Natomiast młodsi pacjenci będę mogli być leczeni w ramach stomatologii dziecięcej (pedodoncji). Nie ma się bać, siadając na fotelu dentystycznym. Wszystkie usługi, w tym chirurgia stomatologiczna, wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie, a miętowa aura zapachowa unosząca się w gabinecie, sprawia, że strach mija. Wspomniana chirurgia stosowana jest wtedy, gdy zęby są objęte procesami chorobowymi. A takimi są np. zębopochodne stany zapalne, czyli tzw. ropnie oraz przewlekłe stany zapalne okołowierzchołkowe.
W tym wypadku zabiegi (także te z zakresu chirurgii periodontologicznej) odbywają się w całkowitym znieczuleniu! Co ważne, specjalista-chirurg wykonuje je w porozumieniu z lekarzem prowadzącym. Dokładna oferta na stronie www.orthovision.pl w zakładce: chirurgia stomatologiczna prezentuje się bardzo profesjonalnie. Osoba z poważnymi schorzeniami może liczyć także na m.in.: ekstrakcję zębów „mądrości”, plastykę połączeń z zatoką szczękową, resekcję wierzchołka korzeni, hemisekcję oraz sterowaną regenerację kości.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364


Podobne firmy

Esthedent

Z jakiego powodu warto pamiętać o dentyście? Ogromne znaczenie ma tutaj profilaktyka, a więc systematyczne wizyty dzięki którym uda nam się w dużo mniej inwazyjny sposób naprawić wszelkie ubytki w asp...