Katalog firm

Baas Panel

Baaspanel pragnie zapewnić Wam najlepsze płyty warstwowe w najlepszej cenie na rynku. Nasza firma najlepiej zna się na produkcji takich materiałów. Dzięki nam będziecie mogli wybudować lekką obudowę do Waszych obiektów biurowych, hal sportowych, obiektów socjalnych, do chłodni, mroźni i przechowalni.

Płyty warstwowe

Płyty warstwowe mają nieskończenie wiele zastosowań i jeżeli są dobrze wykonane, to są także bardzo trwałe. Szukając płyt warstwowych wykonanych z najlepszych surowców na pewno należy przyjrzeć się ofercie firmy BAAS-PANEL.
BAAS-PANEL jest znanym i powszechnie docenianym producentem płyt warstwowych. Do produkcji swoich płyt używa tylko technologii, które były wielokrotnie przetestowane i wciąż są ulepszane. Sprawia to, że płyty warstwowe z firmy BAAS-PANEL są niezwykle wytrzymałym i solidnym produktem, który jest warty swojej ceny. Pomimo wysokiej jakości, firma ta od lat utrzymuje swoje ceny na podobnym poziomie, unikając nagłych podwyżek.
Dzięki temu klienci mają dostęp do produktów od BAAS-PANEL bez względu na posiadany budżet. Obsługa klienta zawsze jest bardzo profesjonalna, co stanowi kolejną zaletę tej firmy. Dlatego też każda osoba, która pragnie kupić dobre płyty warstwowe na pewno powinna trafić do firmy BAAS-PANEL na swoje zakupy. To najlepszy producent płyt warstwowych w Polsce.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03