Katalog firm

Baas Panel

Baaspanel pragnie zapewnić Wam najlepsze płyty warstwowe w najlepszej cenie na rynku. Nasza firma najlepiej zna się na produkcji takich materiałów. Dzięki nam będziecie mogli wybudować lekką obudowę do Waszych obiektów biurowych, hal sportowych, obiektów socjalnych, do chłodni, mroźni i przechowalni.

Drzwi chłodnicze

Firma Baas - Panel łączy w swoim działaniu nowoczesność z tradycją, gdyż działa na rynku od niemalże dwudziestu lat, a więc kiedy technika branży, w której działa - budownictwa przemysłowego i chłodnictwa, nie posiadała jeszcze tak zaawansowanych możliwości jak współcześnie.
Naczelne produkty omawianego przedsiębiorstwa to płyty warstwowe oraz drzwi chłodnicze. Te pierwsze wykorzystuje się do ocieplania i uszczelniania stropów i ścian, budowy hal produkcyjnych, spożywczych, sportowych i budynków różnego przeznaczenia późniejszego - od magazynów aż po budynki administracji. Z kolei chłodnicze drzwi, jak sama nazwa wskazuje, idealnie nadają się do chłodni, mroźni i tego typu pomieszczeń.
Posiadają różną grubość, rozmaity sposób ich uszczelnienia, oraz zamki i progi, które klient może dopasować do własnych predyspozycji. Oferta firmy to również blachy produkcyjne w bardzo atrakcyjnych cenach. Prestiż przedsiębiorstwa podnosi zapewne to, iż jest ono członkiem - założycielem Stowarzyszenia Producentów Płyt Warstwowych PAMA.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03