Katalog firm

Orthovision

OrthoVision to klinika specjalizująca się w leczeniu ortodontycznym i stomatologicznym. Ofertę kieruje do pacjentów z Warszawy i okolic. Zajmuje się diagnozowaniem i korygowaniem wad zgryzu. W zakresie stomatologii oferuje profilaktykę, endodoncję, protetykę, implantologię i nie tylko. Świadczy usługi medyczne na wysokim poziomie.

Wybielanie zębów

Dbasz o swój wizerunek zewnętrzny i regularnie stosujesz dietę, żeby dobrze wyglądać? Chodzisz na siłownię lub uprawiasz inną aktywność fizyczną? A pamiętasz o swoich zębach? Piękne zęby są wizytówką człowieka. Jeśli regularnie będziesz chodzić do stomatologa i zdecydujesz się na wybielanie zębów Warszawa Żoliborz, to z całą pewnością nie jedną osobę olśnisz swoim uśmiechem.
Nasze centrum stomatologiczne to miejsce, w którym zadbamy o Twój uśmiech. Wybielimy Twoje zęby w miłej atmosferze i sprawimy, że będziesz uśmiechać się jeszcze częściej niż zazwyczaj. W naszych gabinetach pracują profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zapewniamy najnowsze techniki wybielania oraz gwarantujemy, że w naszym gabinecie poczujesz się inaczej niż w tradycyjnym gabinecie stomatologicznym.
Wiemy, że zdrowe i piękne zęby są bardzo ważne. Wiemy również o tym, że wizyta u stomatologa dla niektórych osób bywa stresująca. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby każda odwiedzająca nas osoba wychodziła od nas zadowolona.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364


Podobne firmy

Esthedent

Z jakiego powodu warto pamiętać o dentyście? Ogromne znaczenie ma tutaj profilaktyka, a więc systematyczne wizyty dzięki którym uda nam się w dużo mniej inwazyjny sposób naprawić wszelkie ubytki w asp...