Katalog firm

Jawo

Jeśli uwielbiasz pierogi z sezonowymi owocami bądź serem? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą, jaką posiada firma Jawo. Oferujemy szeroki wybór dań mrożonych, które z pewnością będą Państwu smakowały. Więcej informacji na temat ich produkcji dostępne na naszej stronie.

Mrożone pierogi

Czy Ty również jesteś zdania, że idealne pierogi to takie, które smakują wyśmienicie, są przygotowane z najlepszych składników i w wielu smakach? Myślimy więc w dokładnie ten sam sposób. Takie pierogi mają jednak pewną wadę, prawda? Ich przygotowanie jest naprawdę czasochłonne, a nawet godziny spędzone w kuchni nie gwarantują, że efekt zawsze będzie dobry.
Mamy jednak dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość - te wyśmienite pierogi mrożone możesz jeść, kiedy tylko zechcesz, nie poświęcając na ich przygotowanie nawet kilkunastu minut. Jak to możliwe? Spróbuj naszych pierogów mrożonych i przekonaj się sam. Znajdziesz w nich wszystko to, czym powinny wyróżniać się prawdziwe pierogi, a więc wyborny smak i wyselekcjonowane składniki. To właśnie dlatego nasze pierogi mrożone już od 25 lal cieszą się niezmiennym zaufaniem Polaków.
Jesteśmy przekonani, że nie ma lepszego sposobu na niezwykle prosty w przygotowaniu, ale bardzo wartościowy obiad. Pozostaje więc tylko jedno pytanie - który spośród wielu smaków naszych pierogów wybierasz?

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28