Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Ład to firma działająca w mieście, na zlecenie klientów prywatnych, jak również najróżniejszych firm. Od wielu lat świadczymy usługi ogrodnicze, przez co cieszymy się uznaniem naszych klientów, którzy wiedzą, że posiadamy profesjonalny sprzęt i odpowiednie umiejętności, aby zadbać o Wasze ogrody. Zapraszamy!

Usługi ogrodnicze

Znana i ceniona firma łódzka P.P.H.U "ŁAD" zaprasza na swoją stronę internetową. To firma działającą na polskim rynku od ponad 20 lat, która w szczególności kładzie nacisk na rzetelnie wykonane zlecenia.
Nasze usługi ogrodnicze Łódź mają w ofercie szereg propozycji np. pielęgnacja miejsc pamięci narodowej, koszenie trawy, wycinka i przycinka drzew, wyrównywanie terenów, czy grabienie liści.
Z ich profesjonalnych usług korzystały podmioty państwowe i prywatne, a miejsca w których realizowane były zlecenia można przejrzeć na stronie internetowej.
P.P.H.U "ŁAD" jest gwarantem dobrze wykonanej pracy. Przez cały okres działalności firmy stosuje ona nowoczesne, sprawne maszyny i nowatorskie technologie. Na pewno jest to jedna z lepszych firm w naszym kraju zajmująca się takimi usługami.
Wszelkie dane kontaktowe, cennik i wyszczególnienie usług znajdą Państwo na stronie internetowej tej wspaniałej i profesjonalnej firmy. P.P.H.U "ŁAD" to dobry wybór i korzystne rozwiązanie dla osób prywatnych i firm.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357