Katalog firm

A-AAron

Nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi w zakresie transportu zmarłych, przygotowania do uroczystości, oprawy muzyczno-kwiatowej całego pogrzebu. AAron zapewnia też załatwienie wszelkich formalności w urzędach, wypłacenie zasiłku pogrzebowego. Zakład organizuje również kremacje, przewozi uczestników pogrzebu.

Organizacja pogrzebu

AARON to usługi pogrzebowe Katowice o wysokim standardzie. Przez długie lata pracowaliśmy na renomę naszego zakładu. Aktualnie jesteśmy jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorstw pogrzebowych. Szacunek klientów zdobyliśmy nie tylko profesjonalizmem, ale również terminowością i pełnym zrozumieniem dla żałobników.
Jesteśmy przekonani, że osoby współpracujące z nami będą zadowolone. W każdej sytuacji wykazujemy się empatią i dokładamy wszelkich starań, aby wesprzeć Państwa w trudnych chwilach. Potrafimy również skutecznie doradzić w wielu kwestiach dotyczących pogrzebu. Przedstawimy Państwu wady i zalety każdej formy pochówki, pomożemy w wyborze trumny lub urny, a także załatwimy wszystkie niezbędne formalności.
Na specjalne życzenie możemy zająć się fachową obsługą uczestników uroczystości pogrzebowej, a także ich transportem. Dysponujemy mini-busami oraz autobusami. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. kremacja zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, dostarczenie kwiatów i wiązanek.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zeus zapewnia kompleksową organizację ceremonii żałobnej. Zakład usług pogrzebowych organizuje transport zwłok (również z zagranicy), przygotowuje osobę zmarłą do pochówku, zajmuje się przewozem żałob...