Katalog firm

Kategorie


Zeus

Zeus zapewnia kompleksową organizację ceremonii żałobnej. Zakład usług pogrzebowych organizuje transport zwłok (również z zagranicy), przygotowuje osobę zmarłą do pochówku, zajmuje się przewozem żałobników. Dbamy o oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej, zajmujemy się załatwianiem wszelkich spraw urzędowych.

Trumny

Przedsiębiorstwo pogrzebowe ZEUS specjalizuje się w organizacji pochówków każdej wiary. Udało nam się połączyć najwyższy standard świadczonych usług, a także korzystne ceny. Wiele wykonywanych przez nas usług jest całkowicie darmowa. Dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na Państwa uznanie.
Każdy klient jest dla nas ważny, więc priorytetem się kompleksowe wsparcie w ciężkich chwilach. Załatwimy za Państwa wszystkie niezbędne formalności (w tym sprawy urzędowe związane z pochówkiem). Wyróżnia nas troska o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doskonale rozumiemy, że w momencie utraty bliskiej osoby nie można skupić się na kwestiach formalnych. Bierzemy odpowiedzialność na swoje barki.
W naszej ofercie znajduje się m.in. bezpłatny transport zwłok (niezależnie od pory dnia lub nocy), przygotowanie zmarłego do pochówku, kremację zwłok, ekshumację zwłok i szczątków, przygotowanie oprawy muzycznej i florystycznej, a także wiele więcej. W asortymencie posiadamy również krzyże, tablice, urny i trumny Katowice.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi w zakresie transportu zmarłych, przygotowania do uroczystości, oprawy muzyczno-kwiatowej całego pogrzebu. AAron zapewnia też załatwienie wszelkich formalności w...