Katalog firm

ARM

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy szybko i bezproblemowo zajmą się wymianą okien czy drzwi, to najlepszym wyborem jest firma ARM. Oferuje ona sprzedaż i montaż, a także fachowe doradztwo w zakresie wyboru wyżej wymienionych produktów. Po więcej informacji można udać się na stronę internetową firmy.

Okna

Nasze przedsiębiorstwa zajmuje się sprzedaż oraz montażem przede wszystkim stolarki okiennej, a także rolet, żaluzji i drzwi.
Rolety jakie posiadamy mogą mieć różny mechanizm podnoszenia. Wszystko zależy od wymagań klienta. Przede wszystkim są to rolety podnoszone ręcznie za pomocą specjalnej korbki. Niestety w przypadku dużych okien taki sposób podnoszenia jest uciążliwy. Inną opcją są rolety sterowane elektrycznie za pomocą specjalnego panelu. Ostatnim rozwiązaniem są rolety zasilane z paneli słonecznych, nie potrzebują one innego źródła prądu.
Nasza firma stara się dopasować ofertą do potrzeb klienta. Zarówno okna jak i rolety, drzwi oraz żaluzje mogą być zamontowane przez profesjonalnych monterów. W ten sposób mamy pewność, że wszystko będzie funkcjonowało odpowiednio. Nie bez znaczenia jest fakt, że pracujemy jedynie z renomowanymi producentami. Oferujemy także usługi serwisowe dotyczące wymiany uszczelek, regulacji okuć oraz wymiany całych pakietów szybowych.
Więcej informacji dotyczących oferowanego przez nas montażu okien można znaleźć na stronie http://armelblag.eu/okna/.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283