Katalog firm

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz kuchnię staropolską? W takim razie zapraszamy Państwa do jednej z trzech naszych restauracji Karczma Bida. Serwowane są tutaj wysokiej jakości smakowite dania kuchni polskiej. Zróżnicowane menu z pewnością pozwoli Państwu znaleźć coś idealnego dla siebie.

Kuchnia staropolska

Karczma Bida zaprasza Państwa do siebie na smakowite dania. Niech Was nie zrazi nasza nazwa. Wcale nie panuje u nas taka przysłowiowa bida. U nas jest odwrotnie. Chętnie ugościmy Państwa w naszej restauracji na bogato. Będziecie zadowoleni z wizyty u nas na pewno. Jesteśmy bardzo znanym lokalem.
Zapytajcie ludzi o: restauracja Lublin a na pewno wskażą Wam naszą, znakomitą restaurację. Znajdujemy się dokładnie niedaleko Lublina, w Bogucinie. Dzięki temu, że leżymy na uboczu gwar wielkiego miasta nie będzie Państwu przeszkadzał podczas zajadania się smakowitymi daniami. Nasi kucharze starają się aby zaspokoić kubki smakowe każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Przyjeżdżając do nas zostaniecie przywitanie z przytupem. Góralska kapela będzie Wam umilała czas podczas pobytu w naszym lokalu.
Cały nasz lokal zrobiony jest na "góralską nutę". Dzięki nam poczujecie się jakbyście przenieśli się na chwilę w nasze piękne, polskie góry. Naprawdę warto skorzystać z oferty i zawitać do Karczmy Bida.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048


Podobne firmy

Malaga

Studniówka - pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka powinien gwarantować wspaniałe wspomnienia. Malaga oferuje pełen zakres usług przy organizacji balów maturalnych. Obsługa na najwyżs...