Katalog firm

AMS Car Design

Chcesz unowocześnić swoje auto? Koniecznie skorzystaj z naszych usług. Przyciemniamy szyby zawodowo od wielu lat, najlepiej o naszej jakości świadczą nasi zadowoleni klienci. Ponadto w swojej ofercie mamy w sprzedaży szyby samochodowe wiodących na rynku firm. Korzystanie z naszych usług to pewność i najlepsza jakość obsługi.

Auto szyby

Jeżeli planują Państwo przyciemnić szyby samochodowe Łódź w swoim aucie, ale niestety nie macie zielonego pojęcia jak za to się zabrać, to jak najszybciej zapoznajcie się z ofertą firmy AMS Car Design. Dla nas przyciemnianie i montaż szyb, to nie tylko codzienna żmudna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.
Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, największy wybór folii samochodowych w kraju oraz gwarancję na wszystkie towary i usługi. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie firmowej przyciemniamy.com.pl do której odwiedzenia bardzo serdecznie zapraszamy. Jako jedna z niewielu firm w Polsce dokonujemy wyceny przyciemniania szyb i montażu szyb telefonicznie, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy oraz nerwów.
Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że oryginalne szyby samochodowe Łódź od renomowanych producentów wcale nie muszą dużo kosztować.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423