Katalog firm

PPHU Ład

Ład to firma działająca w mieście, na zlecenie klientów prywatnych, jak również najróżniejszych firm. Od wielu lat świadczymy usługi ogrodnicze, przez co cieszymy się uznaniem naszych klientów, którzy wiedzą, że posiadamy profesjonalny sprzęt i odpowiednie umiejętności, aby zadbać o Wasze ogrody. Zapraszamy!

Karczowanie terenu

Okres jesienny jest okresem sprzyjającym do zrobienia porządku na naszej posesji po wakacjach. Często zdarza się, że latem nie chce nam się tracić czasu na pewne czynności, albo po prostu chcemy z nimi poczekać aż się ochłodzi. Miesiąc październik i listopad to idealny czas na zrobienie porządku w naszym ogrodzie.
Możemy w tym czasie przyciąć krzewy, zobaczyć w jakim stanie są drzewa znajdujące się na naszej posesji. Jeśli okaże się, że mamy u siebie wysokie drzewo, które jest już podstarzałe, lub zwyczajnie może zagrażać bezpieczeństwo naszego domu musimy je albo przyciąć, albo wyciąć. Zdarza się, że drzewa takie rosną na tyle blisko naszego domu, iż konieczne będzie zastosowanie specjalnych lin alpinistycznych, które zapobiegną ewentualnym uszkodzeniom.
W tym celu musimy poszukać firmy, która świadczy usługi wycinki drzew w taki sposób. Wycinka drzew - wpiszmy to w wyszukiwarce i zobaczmy rezultat. Dzięki temu, że na rynki istnieje kilka firm świadczących tego rodzaju niestandardowe usługi, możemy wybrać taką, która nam najbardziej odpowiada. Najlepszą ofertę znajdziesz na naszej stronie http://miastoiogrody.pl/index.php/wycinka-drzew.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357