Katalog firm

Abaco

Masz już dość prowadzenia rachunkowości we własnej firmie? Nic dziwnego, z uwagi na ciągłe zmiany w przepisach, zamiast rozwijać swoją firmę musiałbyś śledzić wszystkie ustawy. Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego, skontaktuj się z naszą firmą Abaco.

Usługi księgowe

Szukają Państwo profesjonalnego i fachowego biura rachunkowego? Cenią Państwo doświadczenie w branży? Usługi księgowe Łódź świadczone przez biuro rachunkowe ABACO to oferta skierowana właśnie do Państwa!
Nasze biuro funkcjonuje na rynku od sześciu lat. Główne biuro znajduje się na terenie Łodzi. Oferta świadczonych przez nas usług księgowych jest bardzo bogata. Uwzględnia ona prowadzenie: ksiąg handlowych, rejestrów VA, ewidencji środków trwałych i wyposażenia,podatkowej książki przychodów i rozchodów i wiele innych. Proponujemy pomoc w rejestracji firmy w CEID, a także doradztwo w wielu kwestiach finansowych i podatkowych. Co więcej sporządzamy zeznania podatkowe PIT, także z uwzględnieniem dochodów zagranicznych. Pomożemy w rozwiązaniu większości spraw w zakresie usług księgowych. Biuro rachunkowe Abaco posiada zezwolenie Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg.
Nasze biuro zatrudnia doświadczonych i rzetelnych pracowników. Kontakt z klientem odbywa się bezpośrednio lub zdalnie, w zależności od preferencji. Pracujemy na nowoczesnych programach, oferujemy program, który umożliwia wystawianie faktur, jest on dostępny zdalnie dla naszych klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Katan

Jeżeli poszukujesz pełnej obsługi rachunkowo-księgowej, kadrowo-płacowej albo potrzebujesz pomocy w kontaktach z Krajowym Rejestrem Sądowym, Urzędem Statystycznym czy rejestrami, to firma katan.pl jes...

Ergo Hestia

Lubelski oddział STU Ergo Hestia to gwarancja najwyższej jakości obsługi w tematyce ubezpieczeniowej dla mieszkańców całego województwa. Obliczamy najkorzystniejsze składki polis, zapewniamy wsparcie...