Katalog firm

Ewa Czernik

Znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej? Nie potrafisz sobie poradzić z problemem? Ewa Czernik może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów, ponieważ jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Lubi pomagać w znalezieniu drogi do najkorzystniejszego z rozwiązań. Zachęca również do szukania u siebie lepszych cech.

Pomoc psychoterapeutyczna

Ewa Czernik Psychoterapeuta to profesjonalna pomoc dla osób, które potrzebują wsparcia w leczeniu lęków, nerwicy, czy też depresji. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, a także cierpiącymi na demencję starszą. Dobrze znane jest mi leczenie zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości, czy też wypalenia zawodowego.
Pomagam nie tylko osobą chorym, ale również im bliskim oraz opiekunom. Psychoterapia Łódź to nie tylko mój zawód, ale również największa pasja. Staram się stale podnosić zakres moich kompetencji, tak aby jeszcze lepiej pomagać moim pacjentom. Gwarantuje spokojną, bezpieczną i ciepłą atmosferę.
Dokładam wszelkich starań, aby pacjent poczuł się w gabinecie swobodnie i komfortowo. Już na pierwszym spotkaniu staram się, jak najlepiej poznać przypadłość drugiej osoby. Przeprowadzam dogłębne analizy psychologiczne, gdyż pragnę jak dokładnie poznać przyczynę problemu. Stosuje nowoczesne metody leczenia, które przynoszą efekty już po kilku pierwszych spotkaniach.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

W wielu przypadkach i sytuacjach obawiamy się skorzystać z usług psychoterapeuty,gdyż najzwyczajniej w świecie nie wiemy co wraz z wizytą u takiego specjalisty, możemy zyskać. Instytut Terapii Poznawc...