Katalog firm

Zeus

Zeus zapewnia kompleksową organizację ceremonii żałobnej. Zakład usług pogrzebowych organizuje transport zwłok (również z zagranicy), przygotowuje osobę zmarłą do pochówku, zajmuje się przewozem żałobników. Dbamy o oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej, zajmujemy się załatwianiem wszelkich spraw urzędowych.

Pogrzeby

Nasz zakład pogrzebowy Katowice - ZEUS wyróżnia się terminowością oraz wysokim standardem wykonywanych usług. Na zaufanie klientów pracujemy już od kilkunastu lat. Śmierć bliskiej osoby to ogromne przeżycie, więc staramy się zapewnić Państwu wsparcie na każdym etapie współpracy. Załatwiamy w imieniu klienta wszelkie formalności. Gwarantujemy całodobowy i bezpłatny transport zmarłych np. ze szpitala do prosektorium.
Jesteśmy odpowiedzialni za cały przebieg uroczystości pogrzebowej. Oczywiście to klient decyduje, jak ma wyglądać nasza współprac, a także jakie są jego wymagania. Nasi pracownicy są empatyczni, kulturalni oraz sumienni. Ostatnia podróż zmarłego przebiegnie w godnej atmosferze niezależnie od okoliczności.
W ramach naszej oferty wykonujemy również kremację zwłok, ekshumację zwłok i szczątków, przygotowanie zmarłego do pochówku, a także wiele więcej. Ponadto specjalizujemy się w sprzedaży solidnych i wysokojakościowych tablic, krzyżów, urn, czy też trumien, w korzystnie niskich cenach.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi w zakresie transportu zmarłych, przygotowania do uroczystości, oprawy muzyczno-kwiatowej całego pogrzebu. AAron zapewnia też załatwienie wszelkich formalności w...