Katalog firm

Katan

Jeżeli poszukujesz pełnej obsługi rachunkowo-księgowej, kadrowo-płacowej albo potrzebujesz pomocy w kontaktach z Krajowym Rejestrem Sądowym, Urzędem Statystycznym czy rejestrami, to firma katan.pl jest właśnie dla Ciebie. Pracownicy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie pomóc swoim Klientom na każdym etapie zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa. Brak słów kluczowych sprawia, że praca z nimi jest wyjątkowo prosta i przyjemna.

Usługi księgowe

Samodzielne prowadzenie spraw księgowych to bolączką niemal każdego przedsiębiorcy. Prawo podatkowe w naszym kraju nie ułatwia im tego zadania i dlatego wolą oni zdać się na fachową pomoc jaką może im zaoferować nasze biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki to miasto w którym działamy nieprzerwanie od 2001 roku.
Wszystkie te lata zaprocentowały olbrzymim doświadczeniem, które doceniło wielu zadowolonych klientów współpracujących z nami do dnia dzisiejszego. Oferujemy obsługę księgową dla firm na najwyższym poziomie, co gwarantują profesjonalizm i doskonałe wykształcenie kierunkowe naszych pracowników. Mogą oni pochwalić się dyplomami dobrych uczelni z zakresu ekonomii czy bankowości, co powoduje, że są przygotowani do wszelkich wyzwań jakie postawi przed nimi ta praca.
Jeśli więc przepisy podatkowe to dla Was czarna magia, to lepiej zaufajcie wiedzy i doświadczeniu jakie ma nasze biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki będzie dzięki nam miejscem, w którym z przyjemnością będziecie prowadzić swoją działalność.
Odwiedź naszą stronę http://www.katan.pl/biuro-rachunkowe-grodzisk-mazowiecki/, aby dowiedzieć się co dokładnie oferujemy w ramach usług księgowych.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Abaco

Masz już dość prowadzenia rachunkowości we własnej firmie? Nic dziwnego, z uwagi na ciągłe zmiany w przepisach, zamiast rozwijać swoją firmę musiałbyś śledzić wszystkie ustawy. Jeśli szukasz profesjon...

Ergo Hestia

Lubelski oddział STU Ergo Hestia to gwarancja najwyższej jakości obsługi w tematyce ubezpieczeniowej dla mieszkańców całego województwa. Obliczamy najkorzystniejsze składki polis, zapewniamy wsparcie...