Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Planujecie urządzić imprezę i jest Wam potrzebny DJ i konferansjer w jednym? To możecie na mnie liczyć. Graniem na najróżniejszych imprezach zajmuje się już od dawna. Poprowadzę dla Was wesele, na którym wszyscy będą się bawić do białego rana. Zajmuje się również prowadzeniem wspaniałych imprez firmowych.

DJ na wesele

Właściwa oprawa muzyczna na weselu to podstawa dobrej zabawy. Odpowiednio dobrany zespół lub orkiestra to być albo nie być danej uroczystości. Jednak coraz więcej osób stawia na DJ'ów i ma to swoje niewątpliwe zalety.
DJ weselny jest bardziej mobilny, nie potrzebuje tak wiele miejsca jak zespół bądź orkiestra. Wystarczy jakiś kąt dla niego i jego sprzętu. Jest to niewątpliwy atut na małych salach, gdzie wyodrębnienie większej powierzchni może być kłopotliwe. Poza tym DJ dostosuje się dużo bardziej do tematyki wesela lub preferencji klientów, żadne kawałki nie są dla niego przeszkodą. To od Państwa Młodych i ich gości zależy nurt muzyczny. Ponadto DJ weselny to nie tylko muzyka, chociaż to oczywiście ona odgrywa najważniejszą rolę; to także poderwanie gości do zabawy i przeprowadzenie ich przez całą noc, tak aby nic nie zepsuło najważniejszego dnia w życiu Młodej Pary.
Jeżeli zależy Wam na nowoczesnej oprawie lub sprawdzonych kawałkach, warto skontaktować się z DJ, który czerpiąc radość z własnej pracy na pewno Was nie zawiedzie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Securit VIP

Agencja ochrony, a zarazem biuro detektywistyczne Securit VIP z Łodzi to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, oferując kompleksowe usługi ochroniarskie i wiele...