Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Wszechstronna kancelaria prawna gwarantuje kompleksową obsługę dla polskich oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych chcących prowadzić legalne interesy na terenie naszego kraju. Nasi klienci mogą oczekiwać merytorycznego wsparcia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala rozwiązywać nam wszystkie spory prawne na korzyść klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Alimenty

Czy polskie prawo jest restrykcyjne? Czy Polska jest krajem praworządnym? Z pewnością nie potwierdzą tego kobiety, które od lat walczą o alimenty ze swoimi byłymi partnerami bądź mężami. Niezwykle trudno jest wyegzekwować pieniądze, które należą się dzieciom samotnych matek. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie posiada prawa i jak zabrać się do „walki".
Alimenty są w wielu przypadkach niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka i zaspokajania jego potrzeb. W celu jak najszybszego załatwienia spraw warto zapoznać się z ofertą adwokat alimenty łódź. Znajdziesz tu doświadczonych prawnuków posiadających wszechstronną wiedzę prawną, głównie skupiającą się na kwestiach prawa rodzinnego, w tym alimentów.
Bardzo często zatrudnienie specjalisty jest jedyną drogą, która pozwoli na uzyskanie wsparcia finansowego od byłego męża bądź partnera. Z pomocą adwokata nie będziesz czuła się zestresowana czy też pogubiona. Specjaliści załatwią wszelkie formalności prawne, a także będą reprezentować Cię w sądzie.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Podstawowym argumentem, jaki przemawia na korzyść naszej kancelarii prawnej która działa w Łodzi, jest fakt iż posiadamy ogromne doświadczenie, predyspozycje i wiedzę którą zawsze wykorzystujemy w asp...

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki oferuje pomoc prawną, która będzie obejmowała reprezentowanie przed Sądem. Moim klientom oferuje również jednorazową pomoc prawną, która może obejmować pomoc przy napisaniu najró...