Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli jesteście zmuszeni do tego, aby wypożyczyć samochód, dzięki czemu będziecie bardziej mobilni, to sprawdźcie ofertę naszej firmy ST Rentcar. U nas wypożyczycie różnego rodzaju samochody w atrakcyjnie niskiej cenie przy minimalnej ilości formalności. Do tego u nas nie naliczamy żadnych opłat wstępnych.

Wynajem samochodów

W naszej ofercie znajdują się usługi m.in takie jak wynajem samochodów Łódź. Posiadamy bardzo szeroki wybór modeli samochodów w różnej klasie wyposażeniu. Dodatkowo udostępniamy dodatki takie jak foteliki czy nawigację GPS. Oferujemy wiele promocji i okazji cenowych oraz zniżki przy długoterminowym i średnioterminowym okresie wynajmu samochodu.
Ograniczamy formalności do minimum. Dzięki temu oszczędzają Państwo pieniądze i czas. Nie pobieramy kaucji ani żadnych dodatkowych opłat za wynajem samochodów. W ofercie naszej wypożyczalni samochodowej znajdują się oferty jednodniowe lub kilkudniowe. Koszt takiej usługi jest bardzo zróżnicowany w zależności od klasy oferowanego auta, okresu wynajmu i wielu innych czynników, takie jak osiągi pożądanego pojazdu.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych dla których, skorzystanie z oferty wynajmu samochodu jest konieczne i bardziej opłacalne niż zakup auta. Mamy coraz więcej zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nasze usługi. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800