Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli jesteście zmuszeni do tego, aby wypożyczyć samochód, dzięki czemu będziecie bardziej mobilni, to sprawdźcie ofertę naszej firmy ST Rentcar. U nas wypożyczycie różnego rodzaju samochody w atrakcyjnie niskiej cenie przy minimalnej ilości formalności. Do tego u nas nie naliczamy żadnych opłat wstępnych.

Wynajem aut osobowych

Szukasz możliwości wypożyczenia samochodu? Nie chcesz wypożyczać pojazdu, którego stan jest daleki od doskonałego? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Nasza wypożyczalnia aut Łódź to miejsce, gdzie znajdziecie szeroki wybór różnego typu pojazdów do wypożyczenia. Co ważne, wypożyczanie u nas nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, kaucjami czy też dziwnymi warunkami wypożyczenia. Od początku naszego istnienia, stawiamy na przejrzystość naszej oferty, dzięki czemu klient nie musi obawiać się tego, że wypożyczenie może przyczynić się do jakichkolwiek problemów, sporów z obsługą wypożyczalni czy niespodziewanych strat finansowych.
Samochody wypożyczamy bez zbędnych formalności. Już w kilka chwil, od odwiedzenia naszej firmy, można odjechać wypożyczonym samochodem. Do wyboru są pojazdy z silnikami benzynowymi, samochody z silnikami diesel a także pojazdy wyposażone w instalacje gazową. Zapraszamy do wypożyczani aut na krótszy lub dłuższy czas. Przy wypożyczaniu na dłuższy czas, oferujemy naszym klientom atrakcyjne rabaty.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800