Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Jeżeli jesteście zmuszeni do tego, aby wypożyczyć samochód, dzięki czemu będziecie bardziej mobilni, to sprawdźcie ofertę naszej firmy ST Rentcar. U nas wypożyczycie różnego rodzaju samochody w atrakcyjnie niskiej cenie przy minimalnej ilości formalności. Do tego u nas nie naliczamy żadnych opłat wstępnych.

Laweta

Korzystając z oferty łódzkiej firmy można w szybki i wygodny sposób zamówić lawetę albo wynająć auto. Uczestnik kolizji drogowej ma także możliwość wynajęcia auta z OC sprawcy. Do dyspozycji klientów jest laweta Łódź w godzinach od 8 do 22 każdego dnia. Korzystanie z lawety odbywa się w przypadku konieczności usunięcia uszkodzonego auta z drogi.
Laweta obsługiwana jest przez doświadczonych pracowników z Pożycz Wóz. Firma zapewnia holowanie aut dostawczych, pojazdów osobowych, aut powypadkowych. Cena ustalana jest każdorazowo z uwzględnieniem warunków przy załadunku i rozładunku oraz ceny za każdy przejechany kilometr. Zgodnie z literą prawa obowiązującego w naszym kraju OC sprawcy musi pokryć wszystkie koszty. Pracownicy pomagają w przygotowaniu papierów oraz sprawnym przewiezieni auta do warsztatu.
Wystarczy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy. Usługi świadczone są na terenie całej Polski. Dzięki profesjonalnym i kreatywnym pracownikom możliwe jest dopasowanie lawety i auta zastępczego do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800