Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Jeżeli jesteście zmuszeni do tego, aby wypożyczyć samochód, dzięki czemu będziecie bardziej mobilni, to sprawdźcie ofertę naszej firmy ST Rentcar. U nas wypożyczycie różnego rodzaju samochody w atrakcyjnie niskiej cenie przy minimalnej ilości formalności. Do tego u nas nie naliczamy żadnych opłat wstępnych.

Holowanie

Firma ST Rentcar zajmuje się wypożyczaniem samochodów osobowych z różnymi dogodnościami dla klientów. Nasza firma oferuje niskie ceny za wypożyczenie samochodów oraz zawsze czyste, gotowe do jazdy samochody bez limitu kilometrów.
W ofercie naszej firmy znajdują państwo także lawetowanie i holowanie Łódź samochodów. Holujemy samochody osobowe, dostawcze oraz powypadkowe a nasza laweta dostępna jest od godziny 8 do 20. Nasi pracownicy są przeszkoleni i posiadają doświadczenie, zawsze chętnie pomogą w każdej sytuacji i wykonają usługę holowania samochodu w sposób profesjonalny.
Do każdego z klientów podchodzimy w sposób indywidualny a cena za holowanie jest ustalana z każdym klientem osobno i zależy od odległości holowania auta oraz przebiegu załadunku i rozładunku samochodu. Jeśli auto brało udział w kolizji drogowej wtedy koszty holowania rozliczane są z ubezpieczycielem.
Całą ofertę naszej firmy oraz wszystkie dane kontaktowe oraz adresowe znajdą państwo na stronie internetowej https://pozyczwoz.pl/.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800