Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli jesteście zmuszeni do tego, aby wypożyczyć samochód, dzięki czemu będziecie bardziej mobilni, to sprawdźcie ofertę naszej firmy ST Rentcar. U nas wypożyczycie różnego rodzaju samochody w atrakcyjnie niskiej cenie przy minimalnej ilości formalności. Do tego u nas nie naliczamy żadnych opłat wstępnych.

Auto zastępcze z oc sprawcy

Stłuczka, wypadek oraz inne niespodziewane sytuacje na drodze skutkują zazwyczaj mniejszym lub większym uszkodzeniem pojazdu, który najczęściej wykorzystywany jest jako środek transportu w drodze do i z pracy. Jego uszkodzenie utrudnia poruszanie się, co w wielu przypadkach naraża klienta na opóźnienia w wykonywaniu obowiązków, a to z kolei najczęściej skutkuje upomnieniem ze strony szefa.
Sytuacje, kiedy auto zostaje uszkodzone w wyniku wypadku lub stłuczki, możliwe jest zorganizowanie auta zastępczego na okres naprawy własnego. Pomocą w takich sytuacjach służy wypożyczalnia aut Pożyczkowóz, która w swej ofercie ma m.in. auto zastępcze z OC sprawcy. Jeśli klient decyduje się na to rozwiązanie, ma do wyboru wiele różnych modeli aut, natomiast firma pomaga dopełnić wszelkich formalności z ubezpieczycielem sprawcy kolizji. Więcej informacji dowiesz się na stronie https://pozyczwoz.pl/auto-zastepcze-z-oc-sprawcy/.
Dużą zaletą z korzystania z usług firmy jest brak opłat wstępnych, a także krótki okres załatwiania minimalnych formalności. Dodatkowo klient ma możliwość ustalenia, na jaki okres wypożycza dane auto.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800