Katalog firm

Sowa

Firma eko - Sowa zaprasza wszystkie osoby, które tak jak my troszczą się o otaczający nas naturę oraz o środowisko. Proponujemy Wam nowoczesne oraz oszczędnie ogrzewanie i instalacje, w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy Wam tylko sprawdzone produkty, które na pewno będą się u Was świetnie spisywać.

Montaż klimatyzacji

Oferta naszej firmą związana jest z kompleksową realizacją różnorodnych instalacji. Projektujemy i montujemy instalację wodno-kanalizacyjną, ogrzewania, kanalizacyjną. Polecamy nasze rekuperatory, pompy ciepła, piece, kolektory słoneczne, odkurzacze centralne.
W obrębie naszej działalności znajduje się także montaż klimatyzacji. Urządzenie jakim jest klimatyzacja Łódź jest coraz bardziej popularna wśród osób prywatnych, które chcą zamontować instalację we własnym domu lub mieszkaniu. Upały każdego lata nie dają o sobie zapomnieć, dlatego trudno się dziwić, że naszymi klientami w tym zakresie nie są już jedynie firmy, instytucje, zakłady pracy. Klimatyzacja to przystępne ceny a także wyższy standard życia.
Klimatyzacja latem sprzyja zasypianiu, daje zdrowy i spokojny sen a do tego pozytywnie wpływa na stan zdrowia osób z nadciśnieniem tętniczym lub innymi chorobami układu krążenia. W naszej działalności opieramy się na ponad 10- letnim doświadczeniu, jednak jesteśmy otwarci na nowe technologie i rozwiązania.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Inteligentne domy to nie wizja odległej przyszłości. Wiele nowoczesnych rozwiązań jest na wyciągnięcie ręki. Elektro Klima projektuje i instaluje systemy klimatyzacji, monitoringu, odkurzania centraln...