Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nie zawsze mamy możliwość zapobiec kolizji na drodze czy też mamy wpływ na występujące w samochodzie awarie. Dlatego też warto mieć przy sobie numer telefonu do solidnej firmy, która świadczy kompleksowe usługi pomocy na drodze. Do tych firm z pewnością zalicza się SOS Krzysztof Wojciechowski.

Pomoc drogowa Rzgów

Pomoc drogowa w Rzgowie, to jedna z filii firmy zajmującej się pomocą drogową w województwie łódzkim, która od ponad 10 lat prowadzi swoją działalność, z siedzibą w Strykowie. Firma zajmująca się pomocą drogową cieszy się popularnością i zaufanie kierowców. Szybkość działania, szeroki wachlarz pomocy, a także dostępność sprawiają, że kierowcy czują się dużo bardziej pewnie i spokojniej.
Pomoc drogowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, również w dni świąteczne. Swoją ofertę pomocy kieruje zarówno do kierowców aut osobowych, jak i aut dostawczych, a także kierowców jeżdżących ciężarówkami. Swoją pomoc oferuje na terenie całego miasteczka Rzgów, całego województwa łódzkiego, jak i na Łódzkich odcinkach autostrad A1, oraz A2. Wyspecjalizowani pracownicy oferują pomoc nie tylko przy holowaniu auta po kolizji, czy usterce, ale także możliwą do zrobienia naprawę na miejscu postoju samochodu, a także wymianę koła na drodze. W przypadku nagłego braku paliwa, kierowcy przywiozą je w wyznaczone miejsce.
Więcej informacji na temat niniejszej oferty można znaleźć na stronie: http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-rzgow/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673