Katalog firm

Securit VIP

Agencja ochrony, a zarazem biuro detektywistyczne Securit VIP z Łodzi to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, oferując kompleksowe usługi ochroniarskie i wiele więcej. W ofercie mamy też bezpieczny transport osób. Gwarantujemy punktualność, atrakcyjne ceny i pełen komfort podróży. Zapraszamy!

Ochrona mienia

Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzie, ale świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski. Można być pewnym, że zawsze wykonamy nasze zlecenie z pełnym zaangażowanie. Przykładamy się do wykonywanej przez nas pracy, dzięki czemu każdy klient może czuć się przy nas naprawdę bezpiecznie.
Dbamy o to, by żadne przestępstwa nie miały miejsca na naszej służbie. Nasza ochrona Łódź charakteryzuje się tym, że stawiamy na dobrze wykonaną pracę, a nie na wysokie stawki. Można u nas liczyć na naprawdę dobre oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy solidną i profesjonalną firmą, która zatrudnia tylko ludzi, którzy są kompetentni i są w stanie zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa. Nasze usługi się zawsze na najwyższym poziomie.
Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ale z takim samym zaangażowaniem. Zapewniamy też lojalność oraz pełną dyskrecję, jeśli tego wymaga dana sytuacja. Można nas liczyć podczas różnego rodzaju wydarzeń i zawsze być pewnym, że wykonamy pracę naprawdę rzetelnie.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Planujecie urządzić imprezę i jest Wam potrzebny DJ i konferansjer w jednym? To możecie na mnie liczyć. Graniem na najróżniejszych imprezach zajmuje się już od dawna. Poprowadzę dla Was wesele, na któ...