Katalog firm

Securit VIP

Agencja ochrony, a zarazem biuro detektywistyczne Securit VIP z Łodzi to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, oferując kompleksowe usługi ochroniarskie i wiele więcej. W ofercie mamy też bezpieczny transport osób. Gwarantujemy punktualność, atrakcyjne ceny i pełen komfort podróży. Zapraszamy!

Biuro detektywistyczne

Wchodząc na rynek usług związanych z bezpieczeństwem, postawiliśmy sobie za cel sprostać każdemu zadaniu. Są to usługi wymagające profesjonalizmu, wiedzy, predyspozycji oraz zagwarantowania klientowi poczucia bezpieczeństwa.
Nasze biuro detektywistyczne Łódź powstało w oparciu o profesjonalny i doświadczony zespół, który podejmuje się realizacji najbardziej skomplikowanych spraw. Jesteśmy świadomi, że ludzie zwracają się do nas w trudnych sytuacjach życiowych. Czasem trzeba zebrać dowody na oszustwo, zdradę, kłamstwo lub inne działania, w skutek których nasz klient może ponieść stratę lud w jakikolwiek inny sposób zostać poszkodowany. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniach zebranych dzięki dotychczasowym zleceniom, staramy się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i wymaganiom stawianym nam przez klientów.
Wiemy, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Każdy niewłaściwy krok i decyzja mogą spowodować niepowodzenie. Bazujemy nie tylko na wiedzy i doświadczeniu, ale i naszej rosnącej intuicji, pozwalającej nam być zawsze we właściwym miejsce o właściwej porze.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Planujecie urządzić imprezę i jest Wam potrzebny DJ i konferansjer w jednym? To możecie na mnie liczyć. Graniem na najróżniejszych imprezach zajmuje się już od dawna. Poprowadzę dla Was wesele, na któ...