Katalog firm

Saunaland

Sauny firmy Saunaland to oferta dla wszystkich osób, które chcą sobie założyć takie pomieszczenia w domu. W naszej firmie możecie liczyć na fachowe doradztwo, jeżeli nie wiecie, na jaką dokładnie saunę macie się zdecydować. Naszym klientom oferujemy również serwis urządzeń sterujących saunami. Zapraszamy do skorzystania z okazji.

Sauny

Sauna to jedno z urządzeń, które pozwala się zrelaksować i zregenerować. Jeżeli nie chce Wam się jeździć na basen, specjalnie na saunę, tylko wolelibyście mieć ją na wyciągnięcie ręki, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Saunaland to gwarancja, że Wasze sauny Katowice będą fachowo założone i znajdą się pod najlepszą opieką serwisową. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Katowic oraz okolic.
Zapewniamy Wam przede wszystkim wysoką jakość obsługi oraz produkty o uznanych szwedzkich i fińskich firm, którzy znani są z wysokiej jakości produktów. Sauna sucha czy też mokra - którą bardziej wolicie zamontować u siebie? Sami nie wiecie, która będzie dla Was bardziej korzystna? Nie ma najmniejszego problemu.
Nasi pracownicy bardzo chętnie przedstawią Wam zalety użytkowania obu saun i będziecie wiedzieli, którą najlepiej wybrać. Oferujemy Wam swoje usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeżeli macie taką możliwość pozwólcie sobie na to, aby na wyciągnięcie ręki mieć taką saunę w domu. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022