Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nie zawsze mamy możliwość zapobiec kolizji na drodze czy też mamy wpływ na występujące w samochodzie awarie. Dlatego też warto mieć przy sobie numer telefonu do solidnej firmy, która świadczy kompleksowe usługi pomocy na drodze. Do tych firm z pewnością zalicza się SOS Krzysztof Wojciechowski.

Pomoc drogowa w Kole

Coraz częściej zdarza się, że Państwa samochód daje niepokojące oznaki zużycia? Martwicie się Państwo, że prędzej czy później odmówi posłuszeństwa w trakcie podróży? Prosimy się nie martwić, bo w takich sytuacjach zawsze możecie Państwo liczyć na nasz.
Nasza pomoc drogowa Koło to zaufany i fachowy partner wielu kierowców. Od 1995 roku, kiedy to rozpoczęliśmy swoją działalność, codziennie udowadniamy nasz profesjonalizm i życzliwość względem naszych klientów. Wybierając naszą ofertę, mają stuprocentową gwarancję usług najwyższej jakości. I to bez względu na to, jaki problem trapi ich samochód. Czy jest to uszkodzenie spowodowane kolizją drogową, awaria mechaniczna, przebita opona, brak paliwa w baku, gdy do najbliższej stacji paliw bardzo daleko...
Wystarczy jeden telefon, a w krótkim czasie rozwiążemy każdy taki problem. A po więcej informacji zapraszamy już na naszą stronę internetową www.pomocdrogowa-a1-a2.pl. Prosimy również zapisać sobie w telefonie nasz numer telefonu, by w każdej awaryjnej sytuacji móc się z nami skontaktować.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673