Katalog firm

Medibut

Medibut, firma oferująca specjalistyczne obuwie medyczne damskie, męskie oraz dla dzieci. Od wielu lat zajmujemy się produkcją tychże produktów spełniając wszelkie normy i standardy. Jeśli szukasz wysokiej jakości obuwia profilaktycznego, zapraszamy do kontaktu.

Medyczne obuwie

Jeśli poszukujesz wysokiej jakość obuwia medycznego sięgnij po produkty Zakładu Produkcyjnego Medibut, który od 1982 roku dostarcza je na rynek. Specjalistyczne obuwie świetnie sprawdzi się w branży kosmetycznej, spożywczej, medycznej, farmaceutycznej i wszędzie tam, gdzie dużą wagę przywiązuje się do schludnego i czystego wyglądu.
Nasza oferta skierowana jest do kobiet i mężczyzn. W szerokim asortymencie znajduje się obuwie medyczne, zawodowe oraz drewniaki. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu. Warto zwrócić uwagę na obuwie o spodach przeciwpoślizgowych, z profilem ortopedycznym, na koturnie, z wkładką korkowo-gumową, ze skórzaną cholewką i wyściółką dla komfortu i wygody stóp.
W ofercie Medibut znajduje się także obuwie dla najmłodszych, w skład których wchodzą sandałki i drewniaki dziecięce. Firma Medibut dba o zadowolenie swoich klientów i dostarcza im zdrowe obuwie medyczne, które dbają o prawidłowe ułożenie stóp.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99