Katalog firm

Malaga

Studniówka - pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka powinien gwarantować wspaniałe wspomnienia. Malaga oferuje pełen zakres usług przy organizacji balów maturalnych. Obsługa na najwyższym poziome, ekskluzywne sale balowe, profesjonalne podejście zagwarantuje dobrą i bezpieczną zabawę.

Wesele w plenerze

Country Club Malaga to miejsce, gdzie urządzamy dla Was najróżniejsze imprezy okolicznościowe. Szczególnie wesele w plenerze. Mamy do dyspozycji piękny, duży ogród, gdzie nie dociera hałas wielkiego miasta. Na wiosnę jest tu pięknie i zielono, co może być odpowiednim tłem dla Waszego ślubu oraz małżeńskiej sesji fotograficznej.
Wasze wesele urządzimy pod namiotem, gdzie na pewno nie będzie Wam zimno, ponieważ jest on ogrzewany i klimatyzowany. Dzięki takiej usłudze zapewnicie sobie niesamowite przyjęcie w przepięknych okolicznościach przyrody. Dodatkowo oferujemy Wam grill/altanę. Naszym gościom oferujemy całkowitą pomoc w organizowaniu wszystkiego. Wszystko będzie pięknie przyozdobione, na Wasze stoły trafią dania, które wybierzecie z naszego bogatego menu.
Obsługa będzie na każde zawołanie. Malaga to naprawdę cudowne miejsce do tego, aby wszystko odbyło się w plenerze. W całej Łodzi nie znajdziecie piękniejszego miejsca. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami w razie dodatkowych pytań bądź zapoznaniem się z ofertą na stronie http://www.malagasala.pl/country-club/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz kuchnię staropolską? W takim razie zapraszamy Państwa do jednej z trzech naszych restauracji Karczma Bida. Serwowane są tutaj wysokiej jakości smakowite dania kuchni polskiej. Zróżnicowane menu...