Katalog firm

Malaga

Studniówka - pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka powinien gwarantować wspaniałe wspomnienia. Malaga oferuje pełen zakres usług przy organizacji balów maturalnych. Obsługa na najwyższym poziome, ekskluzywne sale balowe, profesjonalne podejście zagwarantuje dobrą i bezpieczną zabawę.

Usługi cateringowe

Poszukują Państwo firmy z Łodzi lub okolic, która zapewni obsługę cateringową przyjęcia biznesowego, konferencji lub szkolenia? Usługa taka jak catering Łódź to tylko jedna z wielu, jakie realizuje Malagasala. Proponuje Klientom indywidualnie ułożone menu z dowozem na terenie Łodzi i nie tylko.
Dysponując przestronnym obiektem z salami weselnymi, bankietowymi, namiotem i ogrodem zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych dla rodzin. Urodziny, komunię czy wesele urządzone w funkcjonalnej i eleganckiej sali lub w plenerze z pewnością zapamiętają Państwo na długo. Firmom Malagasala oferuje profesjonalną organizację konferencji, eventów, wigilii czy szkoleń wraz z oprawą gastronomiczną.
Na uczestników tych wydarzeń czekają sale z nowoczesnym sprzętem multimedialnym i dostępem do internetu. Oferta obejmuje również noclegi w komfortowych pokojach w cichej i pełnej zieleni okolicy. Na stronie internetowej Malagasali znajdą Państwo dodatkowe informacje, zdjęcia obiektu i dane teleadresowe.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz kuchnię staropolską? W takim razie zapraszamy Państwa do jednej z trzech naszych restauracji Karczma Bida. Serwowane są tutaj wysokiej jakości smakowite dania kuchni polskiej. Zróżnicowane menu...