Katalog firm

Malaga

Studniówka - pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka powinien gwarantować wspaniałe wspomnienia. Malaga oferuje pełen zakres usług przy organizacji balów maturalnych. Obsługa na najwyższym poziome, ekskluzywne sale balowe, profesjonalne podejście zagwarantuje dobrą i bezpieczną zabawę.

Sala weselna

Zawsze ślub jest wydarzeniem, jakie chcemy odpowiednio podkreślić jednocześnie pragniemy aby odbył się on w atrakcyjnym i ciekawym do tego miejscu, dlatego Malaga dba o to aby udostępniona przez nią sala weselna w Łodzi spełniała wszystkie niezbędne oczekiwania.
Pewnie, że jest to nie tylko możliwość skorzystania z samej sali, bogate doświadczenie czy też profesjonalne podejście do kwestii organizowania takiego wydarzenia to kolejne zalety. Oczywiście zawsze sala weselna Łódź którą przygotujemy dla naszych gości, jest dostosowana do ilości osób a tym samym posiada niezbędne i stylowe wyposażenie. Liczy się dla nas standard, zatem sala weselna w Łodzi jaką dysponujemy na pewno poprzez to jak się prezentuje, wzbudzi niejednokrotnie uwagę choć niekiedy istnieje możliwość jej dodatkowego udekorowana lub aranżacji.
Niech więc wsparcie przy przygotowaniu i organizacji imprezy weselnej, czy też noclegi z których można skorzystać staną się okazją do tego by zdecydować się na skorzystanie z jakże atrakcyjnej oferty.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz kuchnię staropolską? W takim razie zapraszamy Państwa do jednej z trzech naszych restauracji Karczma Bida. Serwowane są tutaj wysokiej jakości smakowite dania kuchni polskiej. Zróżnicowane menu...