Katalog firm

Malaga

Studniówka - pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka powinien gwarantować wspaniałe wspomnienia. Malaga oferuje pełen zakres usług przy organizacji balów maturalnych. Obsługa na najwyższym poziome, ekskluzywne sale balowe, profesjonalne podejście zagwarantuje dobrą i bezpieczną zabawę.

Pokoje gościnne

Podróże mogą być stresujące, zwłaszcza gdy mamy na głowie całą organizację wyjazdu. Szukanie noclegów w obcym mieście może stanowić nie lada wyzwanie. Warto dobrze zastanowić się nad wyborem, ponieważ taka decyzja może mieć wpływ na cały nasz wyjazd. Jeżeli szukamy polecanego i naprawdę wartego swojej ceny miejsca to spania to musimy dobrze przemyśleć nasz wybór.
Noclegi mają w swojej ofercie noclegi w przystępnej cenie, w pokojach położonych w cichej i zielonej okolicy. Goście mają do dyspozycji nowoczesne i bardzo komfortowe pomieszczenia, gdzie poczują się jak w domu. Każdy pokój posiada własną łazienkę, co znacznie poprawi poziom komfortu i pozwoli na odpowiedni odpoczynek. W naszej ofercie znajdują się również śniadania, które każdy gość może dodatkowo zamówić.
Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich możliwych starań, aby każdy pobyt u nas zakończył się pozytywnie i był dobrze zapamiętamy. Możemy pochwalić się również profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pokoi na stronie http://www.malagasala.pl/noclegi/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz kuchnię staropolską? W takim razie zapraszamy Państwa do jednej z trzech naszych restauracji Karczma Bida. Serwowane są tutaj wysokiej jakości smakowite dania kuchni polskiej. Zróżnicowane menu...