Katalog firm

Malaga

Studniówka - pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka powinien gwarantować wspaniałe wspomnienia. Malaga oferuje pełen zakres usług przy organizacji balów maturalnych. Obsługa na najwyższym poziome, ekskluzywne sale balowe, profesjonalne podejście zagwarantuje dobrą i bezpieczną zabawę.

Imprezy firmowe

Dwór Artusa to wspaniałe miejsce, gdzie będziecie mogli urządzić swoją imprezę rodzinną lub firmową. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych, którzy może szukają miejsca na swoje wesele, jak również klientów biznesowych, którzy planują urządzić imprezy firmowe Łódź.
Zachęcamy do podjęcia z nami stałej współpracy, ponieważ będziemy mogli zaoferować Wam naprawdę atrakcyjne ceny oraz rabaty. Nasz dwór to miejsce doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta, więc nikt nie będzie miał problemu z dotarciem do nas. Cała zabawa może odbywać się w przestronnej sali, jednak w każdej chwili wszyscy goście będą mogli skorzystać ze świeżego powietrza. Organizujemy imprezy firmowe, spotkania świąteczne, szkolenia, konferencje.
Nasz ośrodek jest doskonale przygotowany na wszelkie ewentualności i jesteśmy spełnić Wasze życzenia. Zachęcamy do osobistych odwiedzin w naszym dworze, dzięki czemu przekonacie się, że u nas jest naprawdę pięknie, bajecznie i panuje u nas cudowna atmosfera.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz kuchnię staropolską? W takim razie zapraszamy Państwa do jednej z trzech naszych restauracji Karczma Bida. Serwowane są tutaj wysokiej jakości smakowite dania kuchni polskiej. Zróżnicowane menu...