Katalog firm

Koncept Studio

Nasza firma z Lublina - Koncept, świadczy swoje usługi w zakresie wykonania mebli na zamówienie klienta. Jeśli szukają Państwa profesjonalistów w swojej branży to zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania i wykonania bezpłatnych pomiarów.

Meble na zamówienie

Jeżeli od dłuższego już czasu planują Państwo kupić oryginalne i niepowtarzalne meble, ale niestety nie możecie znaleźć żadnej interesującej oferty w przystępnej cenie, to jak najszybciej sprawdźcie co ma wam do zaoferowania Studio Mebli Kuchennych KONCEPT.
Wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również dla klientów biznesowych. Wszystkie oferowane przez nas meble na wymiar wykonane zostały w całości z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu mają Państwo pewność, że będą wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.
Korzystamy z nowoczesnego programu do komputerowej wizualizacji projektów, dzięki czemu będą mogli Państwo obejrzeć swoje wymarzone meble przed ich wykonaniem. Fachowe projektowanie i montaż mebli na każdą kieszeń tylko u Nas. Jesteśmy partnerem firmy BLUM, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Stawiamy na rzetelność, terminowość oraz dokładność.
Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na naszej stronie internetowej http://www.koncept-studio.pl/.

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

Jeśli szukasz mebli, które dodadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery, a jednocześnie zależy Ci na ich funkcjonalności i doskonałej jakości, to dobrze trafiłeś. Firma meblems.com posiada w swoj...