Katalog firm

Intprojekt

Do wizyty na stronie www firmy Intprojekt zachęcamy tych z Państwa, którzy poszukują rozwiązań z branży automatyki przemysłowej. Naszą pasją jest projektowanie inteligentnych systemów. Korzystając z nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie wykonać projekt w pełni odpowiadający potrzebom Klienta. Nasza oferta obejmuje też systemy wizyjne, programowanie i wiele więcej.

Projekt automatyki przemysłowej

INPROJEKT to profesjonalne przedsiębiorstwo oferujące projektowanie automatyki przemysłowej. Wykonywane systemy mają na celu usprawnienie procesów technologicznych w zakładach produkcyjnych oraz przemysłowych. Realizowane przez nas projekty spełniają rygorystyczne normy oraz standardy.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz wysokojakościowe komponenty. Tysiące wykonanych projektów sprawiło, że posiadamy nie tylko bogate doświadczenie, ale również szeroką wiedzę. Udało nam się połączyć najwyższą jakość usług oraz korzystne ceny. W naszej ofercie znajdują się m.in. projekty elektryczne, pomiary elektryczne, systemy sterowania maszyn, systemy wizyjne, programowanie falownic, a także wiele więcej.
Dostarczamy gotową instalację, a także zajmujemy się jej montażem oraz przygotowaniem do działania. Pozostawiamy w pełni przystosowany i sprawny system gotowy do użytku. Dodatkowo udzielamy krótkiego i fachowego szkolenia z zakresu obsługi. Przeprowadzamy także prace serwisowe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468