Katalog firm

Intprojekt

Do wizyty na stronie www firmy Intprojekt zachęcamy tych z Państwa, którzy poszukują rozwiązań z branży automatyki przemysłowej. Naszą pasją jest projektowanie inteligentnych systemów. Korzystając z nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie wykonać projekt w pełni odpowiadający potrzebom Klienta. Nasza oferta obejmuje też systemy wizyjne, programowanie i wiele więcej.

Programowanie sterowników

Interesuje Cię profesjonalne programowanie sterowników PLC? Przedsiębiorstwo INPROJEKT specjalizuje się w profesjonalnych usługach z zakresu automatyki przemysłowej. To znakomita oferta, z której korzystają znane i cenione przedsiębiorstwa przemysłowe. Jakość świadczonych usług znajduje się na najwyższym poziomie.
Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza specjalistów pozwala spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób. W ofercie znajduje się również programowanie falownic, prefabrykacja szaf sterowniczych, prefabrykacja rozdzielnic, systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, a także wiele więcej. Projekty wykonywane są w zgodzie z preferencjami klienta. Priorytetem jest jego zadowolenie, bezpieczeństwo oraz komfort.
Prace realizowane są przy zachowaniu pełnej terminowości. Usługi obejmują również instalację i integrację systemu w siedzibie działalności klienta. Dodatkowo przeprowadzane są krótkie szkolenia z zakresu jego obsługi. W przypadku awarii lub uszkodzenia systemu oferowane są fachowe usługi serwisowe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

M-System

Firma M-system chce pomóc Wam zapewnić sobie najlepszy jakościowo sprzęt, który będzie stał na straży Waszych domów oraz firm. Oferujemy Wam do zakupu kompletne systemy alarmowe, które nasi specjaliśc...