Katalog firm

Floor Planet

Firma Floor Planet z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć podłogowych. Obsługuje klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Działa w branży od wielu lat, oferując duży wybór wykładzin dywanowych, winylowych i wielu innych produktów. Asortyment obejmuje też dywany, panele podłogowe i chemię budowlaną.

Wykładziny obiektowe

Jeżeli potrzebujesz dobrych jakościowo wykładzin, to nie mogłeś lepiej trafić. W naszej ofercie znajdują się różnorodne wykładziny obiektowe, które doskonale sprawdzą się na każdej hali przemysłowej lub w innym obiekcie.
Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że najlepiej zakupić wykładziny właśnie u nas. Zapewniamy produkty, które charakteryzują się jakością wykonania. U nas będziesz miał duży wybór i z całą pewnością znajdziesz wykładziny, które najbardziej będą pasować do Twojego obiektu.
Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, więc jeżeli chcesz nam zadać jakieś pytania, to skontaktuj się z nami. Służymy pomocą oraz wiedzą. Pomożemy Tobie wybrać odpowiednią wykładzinę, żeby spełniła ona wszystkie Twoje oczekiwania.
Nie szukaj już wykładzin w innym miejscu, ponieważ właśnie znalazłeś firmę, która jest wstanie zagwarantować Tobie najlepsze wykładziny oraz profesjonalną obsługę. Przekonaj się osobiście dlaczego warto właśnie z nami współpracować, a z całą pewnością nie będziesz tego żałować.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Design Carpet

Niestety ale dla wielu z nas, wybór dywanu ogranicza się wyłącznie do pozyskania najtańszego, co skutkuje z tym iż z czasem nie nadaje się on dalszego użycia, jest uszkodzony lub zniszczony. Nasz skle...