Katalog firm

Floor Planet

Firma Floor Planet z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć podłogowych. Obsługuje klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Działa w branży od wielu lat, oferując duży wybór wykładzin dywanowych, winylowych i wielu innych produktów. Asortyment obejmuje też dywany, panele podłogowe i chemię budowlaną.

Wykładziny dywanowe

Marzysz o wyjątkowym wnętrzu w twoim domu? To bardzo popularne marzenie, jednak czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jest ono na wyciągnięcie ręki? Jak to zrobić?
Przede wszystkim przy meblowaniu domu należy wziąć pod uwagę jakość mebli, które wybieramy. Jeśli chcemy aby meble, które wybraliśmy służyły nam przez przynajmniej kilka lub kilkanaście lat, warto wybrać produkty dobrej jakości. Skąd masz wiedzieć, które meble są dobrej jakości a które tylko wyglądają dobrze?
Kolejną bardzo ważną kwestią jest oczywiście samo wykończenie domu. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości materiałach, powinieneś zacząć szukać odpowiednich sklepów. Sprawa nie jest prosta, ale istnieją na nią sposoby! Z pomocą przychodzi firma Floor Planet, która od wielu lat znajduje się na rynku. Firma Floor Planet ma w swojej ofercie między innymi wykładziny dywanowe, płytki dywanowe a także wykładziny winylowe. Jeśli zatem jesteś zainteresowany ofertą firmy Floor Planet po prostu wejdź na stronę http://www.floorplanet.pl/.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Design Carpet

Niestety ale dla wielu z nas, wybór dywanu ogranicza się wyłącznie do pozyskania najtańszego, co skutkuje z tym iż z czasem nie nadaje się on dalszego użycia, jest uszkodzony lub zniszczony. Nasz skle...