Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Firma Floor Planet z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć podłogowych. Obsługuje klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Działa w branży od wielu lat, oferując duży wybór wykładzin dywanowych, winylowych i wielu innych produktów. Asortyment obejmuje też dywany, panele podłogowe i chemię budowlaną.

Wykładziny do domu

Kto z nas nie marzy o własnym, pięknym domu? Cóż, to marzenie jest raczej popularne, jednak aby móc pochwalić się tego typu osiągnięciem, trzeba przebyć bardzo długą drogę: od zalania fundamentów po samo meblowanie domu (co swoją drogą nie jest wcale łatwą sprawą). Zatem co należy zrobić by móc cieszyć się nowym domem?
Jeśli etap budowy masz już za sobą, Twoim kolejnym krokiem powinien być wybór materiału na podłogę. Obecnie na rynku możesz dostać dosłownie całą masę różnych opcji wykładzin, płytek czy paneli, jednak aby mieć pewność, że wybierzesz dobrze, możesz osobiście sprawdzić czy materiał na który postawiłeś będzie Ci w stu procentach odpowiadał.
Wykończenie podłogi to bardzo ważna sprawa, dlatego jeżeli Twój wybór padł na wykładziny Łódź do domu, doskonałym pomysłem może okazać się skorzystanie z usług firmy Floor Planet. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia najwyższej jakości materiały. Zatem jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy, wejdź na stronę http://www.floorplanet.pl/ i zobacz co jeszcze mogą dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Design Carpet

Niestety ale dla wielu z nas, wybór dywanu ogranicza się wyłącznie do pozyskania najtańszego, co skutkuje z tym iż z czasem nie nadaje się on dalszego użycia, jest uszkodzony lub zniszczony. Nasz skle...