Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Firma Floor Planet z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć podłogowych. Obsługuje klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Działa w branży od wielu lat, oferując duży wybór wykładzin dywanowych, winylowych i wielu innych produktów. Asortyment obejmuje też dywany, panele podłogowe i chemię budowlaną.

Wykładziny dla dziecka

FloorPlanet jest firmą działającą ze swoich siedzib w Łodzi i Warszawie. Specjalizuje się w sprzedaży wykładzin zarówno w ramach wyposażenia inwestycji budowlanych, jak i dla klientów indywidualnych. Od początku swojej pracy w branży firma FloorPlanet dokłada wszelkich starań aby zapewnić swoim klientom dostęp do produktów najwyższej jakości. Całą ofertę znajdziesz na stronie http://www.wykladzinydywanowe.floorplanet.pl/.
Jednocześnie starannie rozbudowuje ofertę, tym samym zapewniając że każdy klient będzie mógł znaleźć tam produkty, na których mu zależy. Między innymi dostępne są tam wykładziny do pokoju dziecka. Ze względu na ich przeznaczenie, wykładziny tego typu utrzymane są w żywszych barwach i ozdobione wieloma wzorkami, dzięki czemu są doskonałym wyborem do każdego pokoju dziecięcego. Ich ceny pozostają na bardzo przystępnym poziomie, co jest powodem dla którego tak wiele osób z chęcią poleca firmę FloorPlanet.
Jest to z całą pewnością najlepsze miejsce na to, aby kupić wykładziny do pokoju dziecka, ale także wykładziny do innych pomieszczeń domowych, biurowych, ale nawet i przemysłowych.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Design Carpet

Niestety ale dla wielu z nas, wybór dywanu ogranicza się wyłącznie do pozyskania najtańszego, co skutkuje z tym iż z czasem nie nadaje się on dalszego użycia, jest uszkodzony lub zniszczony. Nasz skle...