Katalog firm

Floor Planet

Firma Floor Planet z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć podłogowych. Obsługuje klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Działa w branży od wielu lat, oferując duży wybór wykładzin dywanowych, winylowych i wielu innych produktów. Asortyment obejmuje też dywany, panele podłogowe i chemię budowlaną.

Wykładziny biurowe

Biura to miejsca w których zazwyczaj panuje dosyć duży ruch. Dlatego też podczas projektowania wystroju do jakiegokolwiek biura na pewno należy postawić na praktyczne rozwiązania. Wszystkie elementy wystroju muszą być wytrzymałe zarówno na zabrudzenia, jak i na szybkie uszkodzenie.
Dotyczy to także pokrycia na podłogę. Poszukując wysokiej jakości wykładziny biurowej każdy powinien zwrócić się po pomoc do firmy FloorPlanet. Jest to z całą pewnością jedna z najlepszych firm polskich, specjalizujących się w sprzedaży wykładzin i innego rodzaju pokrycia podłogowego. Jej oferta zawiera także wykładziny biurowe, które są tworzone z myślą o wytrzymałości na przetarcia, zabrudzenia lub przecięcia.
Są także na tyle grube, że wyciszają kroki, dzięki czemu w biurze można znacząco zredukować hałas i tym samym stworzyć atmosferę, która pomaga w pracy. Ich przystępne ceny oraz szeroki wybór kolorów i wzorów zapewniają, że wykładziny te wpasują się do każdego biura. Wykładziny biurowe od FloorPlanet to zawsze dobra inwestycja.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Design Carpet

Niestety ale dla wielu z nas, wybór dywanu ogranicza się wyłącznie do pozyskania najtańszego, co skutkuje z tym iż z czasem nie nadaje się on dalszego użycia, jest uszkodzony lub zniszczony. Nasz skle...