Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Planujecie urządzić imprezę i jest Wam potrzebny DJ i konferansjer w jednym? To możecie na mnie liczyć. Graniem na najróżniejszych imprezach zajmuje się już od dawna. Poprowadzę dla Was wesele, na którym wszyscy będą się bawić do białego rana. Zajmuje się również prowadzeniem wspaniałych imprez firmowych.

Oprawa muzyczna

Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów każdej imprezy. To ona wpływa na ogólny przebieg zabawy - może albo przenieść ją na wyższy poziom, albo całkowicie w niej przeszkodzić. Jako DJ wiem natomiast, jak sprawić, by nawet najzwyklejsza uroczystość przemieniła się w wyjątkowe wydarzenie.
Gwarantuje doskonale opracowane playlisty, wypełnione znanymi i przez wszystkich lubianymi przebojami, do których goście uwielbiają się bawić, tańczyć i szaleć do białego rana. DJ z Łodzi zajmuje się obsługą najróżniejszych wydarzeń. Szczególnie często gości na weselach i ślubach, stając się niewątpliwą atrakcją dla gości. Nie tylko zapewnia im fantastyczny akompaniament do tańca, podobnie jak każdy zespół muzyczny, ale też przy okazji zabawia dorosłych i dzieci, nakłaniając ich do wyskoczenia na parkiet i wzięcia udziału w aktywnych szaleństwach.
Repertuar DJ-a jest na tyle zróżnicowany, iż każdy może go dopasować do swoich muzycznych preferencji. To nie tylko popularne hity, ale też stare przeboje, wolne kawałki i melancholijne melodie. Można go znaleźć na naszej stronie http://dobradyskoteka.pl/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166