Katalog firm

Design Carpet

Niestety ale dla wielu z nas, wybór dywanu ogranicza się wyłącznie do pozyskania najtańszego, co skutkuje z tym iż z czasem nie nadaje się on dalszego użycia, jest uszkodzony lub zniszczony. Nasz sklep postara się nie tylko znaleźć atrakcyjny dywan pod kątem ceny, ale przede wszystkim wartościowy w kontekście jego właściwości i walorów typowo użytkowych.

Dywany luksusowe

Nie zadowala ciebie zwykły dywan? Oczekujesz od niego czegoś znacznie więcej, a nawet tego by najzwyczajniej w świecie podkreślał on w widoczny sposób standard danego wnętrza oraz miejsca? Przekonaj się, czy dywany luksusowe to nie jest opcja jaka w twoim akurat przypadku, podobnie zresztą jak wielu innych, nie jest w tej sytuacji odpowiednia, a tym samym rzeczywiście umożliwiająca nam znalezienie dywanu ekskluzywnego i oryginalnego.
Pewnie, że dywany luksusowe to alternatywa czy też opcja, jaka wciąż zyskuje na zainteresowaniu i idealnie sprawdza się w wielu miejscach swoistego przeznaczenia, zatem wszędzie tam, gdzie zależy nam na najbardziej ciekawych oraz wartościowych dywanach.
Idealną okazją do znalezienia takiego dywanu, jest nasz sklep jaki zajmuje się ich bezpośrednią sprzedażą już od wielu lat, tym samym w jego ofercie znajdują się wyłącznie markowe, oryginalne i najlepsze dywany pochodzące od renomowanych oraz liczących się producentów. Wraz z nami uzyskasz dostęp do najlepszych dywanów luksusowych, nowoczesnych, oryginalnych czy wełnianych.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://www.designcarpet.pl/

E-mail: office@designcarpet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Floor Planet

Firma Floor Planet z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć podłogowych. Obsługuje klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Działa w branży od wielu lat, oferując duży wybór wykł...