Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Centrum Biznesu to można powiedzieć najlepsza lokalizacja dla firmy, nie ważne czy to biuro rachunkowe, czy radca prawny, czy ubezpieczenia majątkowe. Posiadamy lokale różniące się między sobą wielkością powierzchni użytkowej. Cały budynek, wyglądający bardzo estetycznie, wzbudza szacunek u każdego.

Lokale użytkowe

Łódź to fascynujące miasto. Secesyjne kamienice, pełne szczegółów, dzięki którym niejednokrotnie chodzisz z głową w chmurach. Z jednej strony nowoczesne budynki, z drugiej - klimatyczny Księży Młyn. Na słynnej Pietrynie ławeczka Tuwima, a niewiele dalej - pomnik pralki Frani.
Wyobraź sobie, że Twoja firma może znaleźć miejsce w samym sercu tak niezwykłego miasta, tuż obok uniwersytetu, teatru, filharmonii i oczywiście parku. Wszystko to dzięki Business Centre Pracownia 1113, która oferuje lokale do wynajęcia. Dodajmy - lokale o wysokim standardzie, dzięki którym nie zawstydzisz się przed kontrahentami, a uczestnicy organizowanych przez Ciebie warsztatów spędzą przyjemnie wiele godzin intensywnej pracy.
Doskonała lokalizacja (tuż przy dworcu Łódź Fabryczna) sprawia, że możesz organizować spotkania dla ludzi z całej Polski. Sale konferencyjne typu open space, internet, klimatyzacja, windy, lunch bar, prysznice, a dla miłośników dwóch kółek stojaki na rowery - przekonasz się, że niczego nie będzie Ci brakować. Zapraszamy - więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na stronie https://pracownia1113.com/.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155