Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Centrum Biznesu to można powiedzieć najlepsza lokalizacja dla firmy, nie ważne czy to biuro rachunkowe, czy radca prawny, czy ubezpieczenia majątkowe. Posiadamy lokale różniące się między sobą wielkością powierzchni użytkowej. Cały budynek, wyglądający bardzo estetycznie, wzbudza szacunek u każdego.

Lokale na wynajem

Szukając lokali biurowych, większość przedsiębiorców jest bardzo wymagającymi najemcami. Zależy im na prestiżu. Centrum Biznesu PRACOWNIA 1113 w Łodzi wychodzi na przeciw takim klientom. Oferuje najbardziej nowoczesne standardy oraz techniczne rozwiązania, które są bardzo charakterystyczne w przypadku biurowców klasy A.
Korzystając z oferty znajdującej się na stronie: pracownia1113.com można znacznie poprawić wizerunek i autorytet oraz zwiększyć tak ważny, wspomniany prestiż w oczach różnych kontrahentów. Wszystko dlatego, iż lokale biurowe do wynajęcia Łódź w Pracowni 1113 są bardzo wyjątkowymi, często także sporymi powierzchniami, już odpowiednio, profesjonalnie umeblowanymi i równie profesjonalnie wyposażonymi (na przykład: salki konferencyjne czy serwerownie).
I dobrze sprawdzają się jako siedziba każdej firmy - i tej mniejszej i tej dużo większej. Lokale biurowe do wynajęcia zagwarantują więc najlepsze warunki dla każdego biznesmena, tak bardzo potrzebne do szybkiego rozwoju i codziennego funkcjonowania!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155