Katalog firm

Business Centre

Centrum Biznesu to można powiedzieć najlepsza lokalizacja dla firmy, nie ważne czy to biuro rachunkowe, czy radca prawny, czy ubezpieczenia majątkowe. Posiadamy lokale różniące się między sobą wielkością powierzchni użytkowej. Cały budynek, wyglądający bardzo estetycznie, wzbudza szacunek u każdego.

Biura do wynajęcia

Prowadzenie własnego biznesu to ogromna odpowiedzialność. Stanie na czele firmy, nawet jednoosobowej, to potrzeba wykazania się odpowiednimi umiejętnościami. Dobry szef zdaje sobie sprawę, że każda firma musi mieć dobry adres, który wpłynie również na możliwość pozyskania poszczególnych klientów.
Jeżeli chcecie znaleźć dobre biura do wynajęcia Łódź, to Pracownia 113 jest do Waszej dyspozycji. Koniecznie musicie sprawdzić naszą ofertę, jeżeli interesuje Was dobry lokal biurowy położony w centrum Łodzi. Z naszej oferty mogą korzystać małe, średnie oraz duże firmy poszukujące dobrej lokalizacji na swoje biura. Pracownia 113 znajduje się w sercu miasta, blisko Dworca Głównego, gdzie nikt nie będzie miał problemu z dojazdem - nawet, jeżeli będzie korzystał z komunikacji miejskiej.
Zachęcamy do osobistego kontaktu, a my sprawdzimy jaki lokal na terenie Pracowni będzie najbardziej odpowiedni dla Waszych potrzeb. Cieszymy się, że możemy zaproponować Wam tak atrakcyjne i nowoczesne biura do wynajęcia w dobrej cenie.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155