Katalog firm

AT Górscy

Fotografia dziecięca i rodzinna - jeżeli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia, chcecie zafundować sobie niezwykłą sesję, to Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają. Nasza firma oferuje Wam wzięcie udziału w niezwykłych i tematycznych sesjach. Jeżeli chcecie poznać szczegóły takiej współpracy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować.

Zdjęcia komunijne

Fotografią dziecięca zajmujemy się już od pewnego czasu. łączymy więc dwie pasje: fotografię i prace z dziećmi. Zdajemy sobie sprawę, że dziecko to zarówno wdzięczny, ale i często trudny obiekt fotografii. Jednak wiedza i wprawa, jaką posiadamy sprawiają, że podejmujemy każde możliwe wyzwanie.
Dzięki nam odbyło się już wiele sesji z dziećmi - np. z okazji chrzcin, czy urodzin. Kolejnym obszarem naszej działalności są też zdjęcia komunijne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że każde dziecko jest inne, a jego rodzinne mają własne, zupełnie subiektywne oczekiwania co do danej sesji zdjęciowej. Wciąż się rozwijamy; jesteśmy na bieżąco z rynkiem fotograficznym, dlatego nasi klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm, nowoczesność i jakość. Dla stałych klientów przewidujemy rabaty.
Bardzo zależy nam na zadowoleniu osób korzystających z naszych usług - zawsze dokładamy więc wszelkich starań, aby każda sesja przebiegła wzorowo, a jej efekty były jak najlepszej jakości. Nasze zrealizowane sesje zdjęciowe z okazji uroczystości komunijnych prezentujemy na stronie naszego studia http://foto-dzieciaki.lodz.pl/komunia-zdjecia-komunijne-lodz/.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985