Katalog firm

AT Górscy

Fotografia dziecięca i rodzinna - jeżeli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia, chcecie zafundować sobie niezwykłą sesję, to Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają. Nasza firma oferuje Wam wzięcie udziału w niezwykłych i tematycznych sesjach. Jeżeli chcecie poznać szczegóły takiej współpracy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować.

Fotografia ślubna

Wbrew temu co się wydaje, wszystkie zdjęcia ślubne lub jakiekolwiek inne, wymagają posiadają odpowiednich umiejętności pozwalających na ich prawidłowe zrealizowanie. W salonie fotograficznym ATGórscy na pewno spotkamy osoby, dla jakich fotografia ślubna w Łodzi to coś z czym na swój sposób oscylują i identyfikują się od bardzo dawna.
Oznacza to mianowicie tyle, iż fotografia ślubna w Łodzi jaką dotychczas zrealizowali zawsze spełniała oczekiwania potencjalnych oraz ewentualnych klientów, a nawet stanowiła nie lada pozytywne zaskoczenie w kontekście tego co oferowała. Dlatego niech fotografia ślubna Łódź zawsze prezentuje odpowiednią jakość w aspekcie poszczególnych zdjęć i ujęć, do których zrealizowania warto zaangażować fachowców jakich spotkamy we wspomnianych studiu fotograficznym.
Warto zadbać o to, aby zawsze do realizacji sesji zdjęciowej i jej prawidłowego zaplanowania oraz wykonania, zaangażowany został profesjonalny fotograf, jaki podejdzie do takiego zadania w odpowiedni sposób.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985